KONST / Litografier / Litografi 12012261
nr 1201 2261
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 20/360. Motivet: 47x35 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 september 2018
kl 18:17:23
28/8 19:25:56